Loukov 2017Na přelomu července a srpna se již tradičně konaly závody v Loukově. V sobotu naše barvy hájila pouze 1 dvojice ve veteránech, ale za to úspěšně. Dvojici tvořili Martin Němeček a Vráťa Skořepa. Na start se postavil Vráťa a v prvních stovkách metrů se držel na předních pozicích. Před předávkou však udělal chybu, strom se neuhnul a Vráťa se poroučel k zemi. Naštěstí šlo o ztrátu pouze několika míst a ty statečně doháněl Martin, který odjel větší část závodu. Vráťa se pak snažil držet vyjeté umístění a občas pobavil diváky například freestylovou vložkou na gumách. Kluci nakonec dojeli na velmi pěkném 5. místě a před nimi už byli jen závodními zkušenostmi ostřílení borci jako například účastník Dakaru David Pabiška. Kdyby se jela kategorie starších veteránů, jistě by ji vyhráli, protože většina jezdců před nimi byla v průměru cca o 10 let mladší. V neděli se na start jednotlivců za Mototiger postavil Zdenda Křížek v kategorii Hobby 2T a dojel na 18. místě. Za fotky z tohoto závodu děkuji Kájovi a Motodejvovi.