motoskijöring

Letošní zima opravdu zimním sportům přeje. Dostatek sněhu je nejen na horách, ale po dlouhé době i v podhůří. V hlavách členů Mototigeru se tedy zrodil nápad sněhu využít a vyzkoušet motoskijöring. Protože počasí je nevyspytatelné, museli jsme jednat rychle. Během týdne se podařilo zajistit pozemek, vybudovat okruh a trochu to dění zpropagovat. Tuto sobotu se tedy konal první motoskijöring v Miletíně. Lyžařů bylo bohužel jako šafránu. Těm co dorazili patří velký dík, že nás s motorkama v tom nenechali a mohli jsme divákům alespoň trochu ukázat, co vlastně ten motoskijöring je.

Diváků dorazilo opravdu hodně a doufám, že se dobře bavili. Sami si mohli mnohé vyzkoušet a jako vždy byl velký zájem o jízdy na čtyřkolce. Obrovským zpestřením byly projížďky na sněžném skútru ze SKI Servis Skořepa, který se celé odpoledne nezastavil. Děti se pak mohli také nechat táhnout za motorkou na pekáči, či traktorových duších. Komu byla zima, mohl se zahřát teplými nápoji, o které se perfektně staraly Iva, Petra a Helena. Kdo nedorazil, může se alespoň ve fotogalerii podívat, jak to vše probíhalo. Doufejme, že počasí nám bude přát i v příštích letech a podaří se nám zorganizovat opět podobnou akci a tentokrát s větší účastí lyžařů i motorek.

Závěrem bych chtěl ještě poděkovat Luďovi Bučkovi, který byl hlavou celé akce a celý týden vše zařizoval a Pepovi Erbenovi, který svým trakorem trať připravil.

Copyright © 2016. "GENERAL" All Rights Reserved.